021 9247

Numar cu tarif normal

Sejur oferte vacanta la Nusa Dua
Bali Nusa Dua Hotel

Kawasan Pariwisata Nusa Dua Lot NW/1

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Vacanta la Bali Nusa Dua Hotel Nusa Dua

With a stay at Bali Nusa Dua Hotel in Nusa Dua (BTDC), you'll be steps from Bali Nusa Dua Convention Centre and 3 minutes by foot from Bali International Convention Center. This luxury hotel is 0.4 mi (0.7 km) from BIMC Hospital Nusa Dua and 0.5 mi (0.8 km) from Bali Collection Shopping Centre.

Date si preturi pentru sejurul la Bali Nusa Dua Hotel, Nusa Dua

7 nopti

1 camera

2 adulti

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

Localizare pentru vacanta la Bali Nusa Dua Hotel, Nusa Dua

Kawasan Pariwisata Nusa Dua Lot NW/1

Harta pentru Kawasan Pariwisata Nusa Dua Lot NW/1

Politicile hotelului
pentru vacanta la Bali Nusa Dua Hotel, Nusa Dua

Conditii animalele de companie pentru vacanta

La hotelul Bali Nusa Dua Hotel accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru vacanta

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Bali Nusa Dua Hotel nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru vacanta

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Bali Nusa Dua Hotel

Ore de liniste pentru vacanta

Hotelul Bali Nusa Dua Hotel nu impune program de liniste

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Ai deja un cont?