021 9247

Numar cu tarif normal

Oferte cazare hotel la Madrid
Canopy By Hilton Madrid Castellana

Plaza Carlos Trias Beltran 4, 28020, Madrid

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Canopy By Hilton Madrid Castellana Madrid

This elegant hotel boasts a prime setting in the captivating city of Madrid. Guests will find themselves at the heart of the commercial and financial district of the city. The hotel is located opposite the Congress Centre, lying just 100 metres away from the Football Stadium Santiago Bernabeu. Guests will find themselves just 200 metres away from links to the public transport network, while the Barajas International Airport lies just a 20 minutes' driving distance from the hotel. This delightful hotel appeals to discerning business and leisure travellers alike. The hotel comprises beautifully-appointed guest rooms, which come complete with modern amenities. Guests are invited to take advantage of the wide range of facilities that the hotel has to offer.
HILTO

Date si preturi pentru cazare la Canopy By Hilton Madrid Castellana, Madrid

Localizare pentru cazare la Canopy By Hilton Madrid Castellana, Madrid

Plaza Carlos Trias Beltran 4, 28020, Madrid

Harta pentru Plaza Carlos Trias Beltran 4, 28020, Madrid

Politicile hotelului
pentru cazare la Canopy By Hilton Madrid Castellana, Madrid

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Canopy By Hilton Madrid Castellana accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Canopy By Hilton Madrid Castellana nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Canopy By Hilton Madrid Castellana

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Canopy By Hilton Madrid Castellana nu impune program de liniste

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.9

Foarte bun

din 1429 evaluari

Evaluarile hotelului
pentru cazare la Canopy By Hilton Madrid Castellana, Madrid

Nu rata nicio ofertă! Abonează-te pentru a primi reduceri și promoții directe în inbox-ul tău!

Conecteaza-te

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Ai deja un cont?